Menu

0

0,00 zł

kategorie

+

Pokaż filtry i kategorie

Kategorie produktów

Filtry

Zobacz na instagramie

/  

Pozostałe produkty

 /  Nasiona roślin miododajnych

Nasiona roślin miododajnych

W naszej ofercie widnieją produkty, zapewniające Państwu piękno i atrakcyjność przydomowych kwietnych ogrodów, wysokich rabat i kwiatów ciętych. Jako Pasieka z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem zapewniamy najwyższą jakość naszych nasion. Oprócz pięknego efektu wizualnego dodać należy, że rośliny nektarodajne to te, które zapewniają owadom zapylającym pożywienie. Pszczoły pozyskują z tych właśnie roślin pyłek kwiatowy; a pobierany z nich nektar staje się w kolejnym etapie złocistym miodem. Zasiewając nasiona naszej lawendy, dzwonka czy melisy wspierasz pszczoły a także ożywiasz wygląd swojego ogrodu pięknem i urokiem naturalnych kwiatów.

  • Cena (zł)
Znaleziono 3 produkty
Znaleziono 3 produkty

Nasiona roślin miododajnych

Bez pszczół nie byłoby życia na naszej planecie. I nie jest to bezmyślnie powtarzany slogan, ale prawda udowodniona wieloma badaniami. Na szczęście ludzie zaczęli zwracać coraz większą uwagę na tę kwestię i nie tylko nie szkodzą, ale również dbają o to, aby pszczoły miały odpowiednie warunki do rozwoju. A można to zrobić na wiele sposobów, z których najciekawszym wydaje się sadzenie roślin miododajnych. Dzięki temu zapewniasz pszczołom dostęp do pożywienia, a przy okazji pięknie udekorujesz swój ogród lub rabaty kwiatowe na balkonie. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, przygotowaliśmy kilka propozycji nasion takich roślin, które możesz zasadzić u siebie w ogródku lub w doniczkach balkonowych. Jeśli kochasz kolorowe kwiaty, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Ogród pełen pszczół i motyli

Wyobraź sobie ogród pełen kolorowych i pachnących kwiatów, na których co chwilę lądują pszczoły i motyle. Piękny widok, prawda? Dzięki naszym nasionom roślin miododajnych ten widok może stać się rzeczywistością. W ofercie mamy najbardziej kolorowe kwiaty, które nie tylko staną się wartościowym pokarmem dla pszczół i innych owadów, ale również pięknie udekorują otoczenie. Co więcej, nasze propozycje mają bardzo szerokie zastosowanie, ponieważ w asortymencie znajdują się między innymi lawenda oraz melisa, które możesz wykorzystać także do innych celów. W ten sposób zadbasz o naszych pszczelich przyjaciół, stworzysz urzekający widok i zapewnisz sobie dostęp do zdrowych i naturalnych dodatków do codziennej diety. Czy można sobie wyobrazić lepsze połączenie? Wybierz swoje ulubione rośliny lub postaw na sprawdzoną mieszankę kwiatów i ciesz się pięknym ogrodem w swoim domu.

Zadbaj o swój ogród z firmą ŁYSOŃ

Nasza firma rodzinna ŁYSOŃ już od wielu lat zajmuje się odpowiedzialnym pszczelarstwem i przez ten czas nauczyliśmy się łączyć przyjemne z pożytecznym. Idealnym tego przykładem są właśnie nasiona roślin miododajnych, z których wyrastają przepiękne kwiaty mogące ozdobić każdy ogród i balkon. Poza tym takie rośliny są bardzo bogate w nektar, dzięki czemu pszczoły łatwo odnajdują pożywienie. Dodatkowo rośliny nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, a okres ich kwitnienia jest stosunkowo długi. Warto również wspomnieć o cenie, która jest wyjątkowo niska, ponieważ już za kilka złotych można kupić kilka gramów nasion roślin miododajnych. Jeśli chcesz wnieść trochę kolorów do swojego ogrodu, a przy okazji zapewnić pszczołom przetrwanie, to postaw na nasze nasiona roślin miododajnych, z których wyrosną urzekające kwiaty. 

Nasiona roślin miododajnych dla siebie i swoich bliskich

W naszym sklepie internetowym promujemy zdrowe i ekologiczne produkty oraz udowadniamy, że sprawdzają się one nie tylko w osobistym użytku, ale również jako prezent dla bliskiej osoby. Także takie nasiona roślin miododajnych – szczególnie gdy przygotowujesz upominek dla osób, które kochają kwiaty. A przecież wiele osób uwielbia widok kolorowo kwitnących roślin w swoim ogrodzie lub na balkonie. Jeśli chcesz sprawić im przyjemność i podarować coś, co zapewni im mnóstwo radości na każdym etapie (od sadzenia, przez pielęgnację, aż po widok rozkwitających kwiatów), to warto dodać do kosza upominkowego właśnie kilka paczuszek nasion roślin miododajnych. Jesteśmy pewni, że taki podarunek ucieszy hobbystów, ale także osoby, które kochają naturę. 

Jak dbać o rośliny miododajne?

W ofercie naszego sklepu możecie znaleźć nasiona roślin, które są stosunkowo łatwe w pielęgnacji. Oczywiście, ich sadzenie wymaga pewnych przygotowań (wybór i obróbka ziemi) oraz późniejszego podlewania, jednak nasze propozycje należą do odpornych gatunków roślin. Dzięki temu wyrosną nawet w ogródkach osób, które nie mają przysłowiowej ręki do kwiatów. Wybierz więc rośliny, które chcesz mieć w swoim ogrodzie i w niedługim czasie ciesz się widokiem pięknie kwitnących kwiatów.