image/svg+xml

kategorie

+

0

0,00 zł

/  

Polski miód

 /  Zestaw miodzików

Pokaż filtry i kategorie

kategorie produktów

parametry

cena (zł)

-

filtruj cenę

Zestaw miodzików

Podane w stylowym opakowaniu miodziki odpowiedzą na potrzeby żywieniowe i odżywcze osoby z każdej grupy wiekowej. W jednym opakowaniu zawarliśmy wszystkie te zalety, którymi odznaczają się poszczególne rodzaje polskich miodów. Mamy tutaj miód wielokwiatowy odpowiadający za serce i układ krwionośny. Miód rzepakowy – odpowiedni dla osób młodych, których organizm buduje i wzmacnia układ kostny. Miód lipowy – skutecznie przeciwdziała anemii i wzmacnia organizm podczas rehabilitacji. Jest i oczywiście miód spadziowy – królewska mikstura posiadająca w swoim składzie 9 razy więcej składników odżywczych aniżeli miody nektarowe. Bezcenne połączenie darów natury.

Przepraszamy, nie znaleziono żadnych produktów odpowiadających wybranym kryteriom wyszukiwania.

Zestaw miodzików

Polski miód ma wiele imion, chociaż większość osób zna przede wszystkim smak tradycyjnego miodu wielokwiatowego. I nic dziwnego, ponieważ jest to zdecydowanie najpopularniejsza odmiana na świecie. Jednak niejedyna, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy coś specjalnego, czyli zestaw miodzików. W ten sposób możesz sprawdzić kilka różnych rodzajów i porównać ich smak, zapach, kolor oraz konsystencję. A nie wspominamy o tym bez przyczyny, ponieważ każdy typ miodu różni się pod tym względem, a co za tym idzie, różni się także swoimi właściwościami zdrowotnymi. Zestaw miodzików pozwoli Ci to odkryć osobiście.

Zestaw 4 miodzików

Jak najlepiej przetestować jakikolwiek produkt? Odpowiedź jest prosta - na własnej skórze. A w tym przypadku - na własnym języku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz większość miodów produkowanych w Polsce, jednak zdajemy sobie sprawę, że niektóre produkty pszczele charakteryzują się dość specyficznym smakiem i aromatem. I chociaż miód kojarzy się ze słodkością, to niektóre odmiany wyróżniają się cierpkim, a nawet ostrym posmakiem. Zamiast więc kupować nowe rodzaje w litrowych słojach, to możesz sprawdzić je w wersjach mini. I zestaw miodzików idealnie się nadaje do tego zadania. Cztery słoiczki po 50 gramów w zupełności wystarczą, aby odkryć walory smakowe poszczególnych typów. A co znajdziesz w zestawie? Dobrze znany miód wielokwiatowy o słodkim smaku i zapachu, miód rzepakowy o nad wyraz jasnej barwie, miód lipowy z wyraźnie wyczuwalnym aromatem kwiatów lipy i w końcu miód spadziowy, który wyróżnia się prawdziwym bogactwem składników odżywczych i witamin. Nie mamy żadnych wątpliwości, że taka mieszanka przypadnie do gustu każdej osobie.

Właściwości zdrowotne miodów z naszego zestawu

Miód to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie pyszny smak, przyjemny zapach, naturalne pochodzenie oraz prozdrowotne właściwości. Nic więc dziwnego, że w czasach, gdy coraz więcej osób zwraca się w stronę ekologicznej żywności, miód przeżywa swój prawdziwy renesans. W końcu ilość składników aktywnych, witamin i minerałów, która zawiera się w miodzie, robi ogromne wrażenie. Oczywiście, wszystko zależy od rodzaju miodu, a o zawartości substancji odżywczych w poszczególnych odmianach możecie poczytać w rozbudowanych opisach na naszej stronie (patrz: polski miód). W tym momencie wspomnimy tylko, że miód wielokwiatowy świetnie wpływa na układ krwionośny oraz serce, miód rzepakowy m.in. bardzo dobrze wpływa na układ kostny, a miód lipowy przeciwdziała anemii. Z kolei miód spadziowy to prawdziwy rarytas, który w swoim składzie ma ponad 9 razy więcej składników aktywnych niż pozostałe odmiany, więc jest najlepszym suplementem codziennej diety. Taki zestaw miodów to idealny sposób, aby właściwie zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Miodziki jako prezent na każdą okazję

Wszyscy mamy przynajmniej kilka okazji w ciągu roku, aby wręczyć swoim bliskim wyjątkowy prezent. W naszym sklepie internetowym pokazujemy, że produkty pszczele, w tym również miodziki, to idealny prezent na każdą okazję. I to bez względu na porę roku albo wiek jubilata. Upominek świąteczny? A może słodki prezent na urodziny? W każdym przypadku miody sprawdzą się doskonale. Szczególnie gdy postawisz na pięknie pakowany zestaw miodzików. W ten sposób podarujesz bliskiej osobie, coś, co lubi (w końcu każdy uwielbia miód wielokwiatowy), a dodatkowo dasz jej możliwość odkrycia nowych odmian wyrobów prosto z pasieki. Co więcej, wręczając jubilatowi takie zdrowe produkty, sprawisz, że słowa z Twoich życzeń (m.in. życzenia długiego i dobrego życia) staną się prawdą. W końcu miody to naturalne suplementy, które świetnie odżywiają organizm, wzmacniają odporność i pozwalają zwalczyć wiele chorób. Podaruj drugiej osobie perfekcyjny prezent i wręcz jej miodziki z naszej pasieki ŁYSOŃ.