Menu

0

0,00 zł

kategorie

+

Pokaż filtry i kategorie

Kategorie produktów

Filtry

Zobacz na instagramie

/  

Pozostałe produkty

 /  Akcesoria

Akcesoria

Wszystkie proponowane przez nas produkty nie istniałyby bez uzupełniających ich funkcje poręcznych akcesoriów miodowych. To tutaj znajdą Państwo niezbędne przybory aby stosować i spożywać miód w najczystszej postaci bez wpływu na jego właściwości. Specjalizujemy się w tradycyjnych i drewnianych przyborach. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy Państwu najwyższą jakość produktów, również tych akcesoryjnych. Wszystkie produkty wykonywane są metodami tradycyjnymi. Zaufaj Pasiece z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem – stawiamy na naturę bo to ona daje nam to czego potrzebujemy.

  • Cena (zł)
Znaleziono 2 produkty
Znaleziono 2 produkty

Akcesoria

Zdrowy i ekologiczny miód to ukłon w stronę natury. A jak jeszcze lepiej podkreślić te walory niż poprzez wykorzystanie naturalnych akcesoriów, które zwiększają przyjemność z jedzenia miodu? Dlatego też w naszym sklepie internetowym możesz również znaleźć dodatki, które idealnie uzupełnią inne produkty pszczele. Co ważne – tutaj również, tak jak w przypadku wyrobów pszczelich – stawiamy na ekologię, więc nasze propozycje są przyjazne środowisku. Sprawdź sam i przekonaj się, że jest to idealne połączenie.

Niezbędne dodatki

Są takie akcesoria, bez których trudno sobie wyobrazić spożywanie miodu. Jednym z nich jest na pewno drewniany nabierak, który nie tylko ułatwia nabieranie płynnej konsystencji, ale również nie wpływa na jego walory smakowe. A to jest szczególnie ważne dla wszystkich koneserów, którzy lubią testować nowe smaki produktów pszczelich. Czy drewniany nabierak jest obowiązkowym zakupem? Nie, ale jest on dla miodu tym samym, czym odpowiedni kieliszek dla wina. A biorąc pod uwagę jego niewielką cenę, to warto się na niego zdecydować, gdyż ten niepozorny produkt pozytywnie wpływa na odczucia podczas spożywania miodu. 

Drewniane przybory do miodu to nasza specjalność

Nasza rodzinna firma już od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją miodu i innych wyrobów pszczelich. Jest to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim ogromna pasja, w którą wkładamy całe serce. Dlatego też dbamy o każdy aspekt, ponieważ wiemy, że to często szczegóły mają największy wpływ na ostateczny rezultat. Nie inaczej jest w przypadku akcesoriów do miodu, które są czymś więcej niż tylko uzupełnieniem asortymentu. To nierozłączna część produktów pszczelich, która pozwala odkryć wszystkie walory smakowe oraz prozdrowotne właściwości miodów. W końcu z naturą najlepiej współgra natura, więc taki drewniany nabierak jest idealnym uzupełnieniem każdego słoiczka miodu. Przekonaliśmy się o tym wielokrotnie i mamy nadzieję, że i Wy docenicie wartość tego niepozornego dodatku. 

Akcesoria do miodu w formie prezentu

Nasz sklep internetowy nie bez powodu nazywa się „Oryginalne Prezenty”, ponieważ wierzymy, że wszystkie produkty pszczele doskonale sprawdzają się w tej roli. Jednak nie tylko one, bo dobrym uzupełnieniem większych koszy upominkowych będą również akcesoria np. drewniany nabierak do miodu. Mały, zgrabny dodatek, który z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu. Jeśli więc wręczasz komuś bliskiemu zestaw miodów albo słoik z wybraną odmianą, to warto dołożyć do takiego prezentu kilka akcesoriów. Drewniany nabierak kosztuje tylko parę złotych, ale świetnie współgra z takim upominkiem i sprawia, że całość wydaje się jeszcze bogatsza. Spraw radość drugiej osobie i uzupełnij jej prezent o dodatkowe akcesoria. 

Postaw na ekologiczne produkty

Jeśli cenisz sobie miód i inne produkty pszczele, to niewątpliwy znak, że zależy Ci na ekologii. W końcu wyroby prosto z pasieki są tego najlepszym przykładem. Jednak liczy się nie tylko sam produkt, ale również sposób jego pozyskania lub wytwarzania. Dlatego też w naszej firmie ŁYSOŃ stawiamy na odpowiedzialne pszczelarstwo oraz tradycyjne metody produkcji – zarówno produktów spożywczych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów (np. nabieraków z drewna). Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z ekologicznych wyrobów, co ma nie tylko pozytywny wpływ na środowisko, ale również bezpośrednio na Twoje zdrowie. A to jest przecież najważniejsze. Przekonaj się o tym osobiście i kup nasze drewniane nabieraki do miodu.