Menu

0

0,00 zł

kategorie

+

O nas

Historia Firmy Łysoń sięga lat 50-tych ubiegłego wieku kiedy to Pan Marian Łysoń pracował jako ślusarz w Wytwórni Silników Wysokoprężnych a każdą wolną chwilę poświęcał na rozwijanie swojego hobby jakim było pszczelarstwo. Zakupił w tym okresie przedwojenną wiertarkę ręczną, którą sam przerobił na elektryczną. Przy jej pomocy wykonywał innowacyjne modele sprzętów pszczelarskich oraz pierwsze formy na ule styropianowe. Jego praca wzbudziła zainteresowanie syna Andrzeja oraz wnuka Tomasza co sprawiło iż wiele godzin spędzali wspólnie na projektowaniu i realizacji pomysłów związanych z pszczelarstwem.

W roku 1995 Pan Tomasz założył firmę „Łysoń” i wspólnie wraz ze swoją rodziną kontynuuje dzieło dziadka ciągle poszerzając asortyment i rozwijając sieć sprzedaży nie tylko na Polskę ale i całą Europę oraz kraje z poza niej.

Nasze miody pochodzą z najczystszych ekologicznie rejonów Beskidu Małego. Od lat zdobywamy także wyróżnienia oraz certyfikaty świadczące o ich jakości. Warto tutaj wspomnieć o uzyskanym certyfikacie "Doceń Polskie" również w kategorii TOP PRODUKT oraz "Agro Polska".

Jako firma dbamy również o edukację najmłodszych. Od roku 2013 prowadzimy wykłady w przedszkolach o tematyce pszczelarskiej. Ma to na celu zwiększenie świadomośći dzieci co możemy zyskać dzięki stosowaniu naturalnych i zdrowych produktów oraz jak ważne w naszym życiu są pszczoły.

about iframe

Zobacz, jakie zdanie mają o nas Klienci