Menu

0

0,00 zł

kategorie

+

Pokaż filtry i kategorie

Kategorie produktów

Filtry

Zobacz na instagramie

/  

Polski miód

 /  Miodowita

Miodowita

  • Cena (zł)
Znaleziono 1 produkt

Miodowita
miód z pyłkiem, mleczkiem i p...

22,69 zł
Znaleziono 1 produkt

Miodowita

Ten niesamowity produkt prozdrowotny łączy w sobie siłę czterech naturalnych produktów ula – to właśnie pyłek kwiatowy, propolis, mleczko pszczele i naturalny polski miód stanowią o skuteczności Miodowity. Jeśli realizujesz intensywną pracę fizyczna lub umysłową kombinacja podanych składników zniweluje osłabienie oraz uodporni Cię na wszelakiego typu infekcje bakteryjne. W przypadku walki z anemią produkt ten jest nieoceniony, i bardzo skuteczny. Zasila organizm w potrzebne mu do sprawnego funkcjonowania składniki odżywcze – dostarczając pakiet witamin oraz prawie 95% polskiego miodu.

Miodowita to niespotykane dotąd połączenie wielu produktów z polskiego ula w jednym, małym słoiczku. Jako lider na krajowym rynku produkcji miodu nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które będą atrakcyjne dla naszych klientów i jednocześnie pozwolą zachować wszystkie zalety naturalnych miodów i innych wyrobów pszczelich. Miodowita doskonale wpisuje się w to założenie, ponieważ jest to miód z trzema dodatkami, a każdy z nich wzmacnia działanie składników aktywnych z pozostałych darów z pasieki. Zdrowo i przy tym smacznie, czyli tak jak lubimy w naszej firmie. Zachęcamy do przekonania się o tym osobiście, ponieważ tylko w ten sposób można w pełni docenić atuty naszej oryginalnej propozycji.

Miodowita - miód z trzema dodatkami

Czym jest miodowita? Wspomnieliśmy już, że jest to miód z trzema dodatkami, ale jakie dokładnie są to dodatki? Otóż są to wyjątkowo zdrowe wyroby pszczele, czyli propolis, mleczko pszczele i pyłek kwiatowy. Każdy z tych czterech produktów jest sam w sobie nad wyraz zdrowy, ale połączenie ich w jednym słoiku daje prawdziwą bombę witaminową, którą może stać się doskonałym lekarstwem na różne dolegliwości zdrowotne. Do produktów pszczelich zanurzonych w miodzie wielokwiatowym można mieć całkowite zaufanie, ponieważ są one naturalnego i ekologicznego pochodzenia, co przekłada się na ich prozdrowotne właściwości. A te są niemałe, więc stosowanie miodowity będzie miało cudowny wpływ na organizm człowieka. Jaki dokładnie? O tym możecie przeczytać w kolejnym akapicie.

Miodowita i jej właściwości zdrowotne

Jako pszczelarze z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zdajemy sobie doskonale sprawę z roli pszczół w przyrodzie oraz wysokiej jakości ich produktów. Cenimy sobie każdy pszczeli wyrób i chcieliśmy dać temu wyraz tworząc miodowitę, czyli miód z trzema dodatkami, który jest połączeniem aż trzech najwartościowszych produktów prosto z pasieki. Taka mieszanka daje niesamowite rezultaty, co najlepiej widać po jej wpływie na organizm. A kiedy warto stosować miodowitę?

Miód z trzema dodatkami warto stosować w przypadku walki z osłabieniem organizmu wzmożoną pracą fizyczną lub umysłową oraz chęci wzmocnienia odporności np. w okresie jesienno-zimowym lub po chorobie. Ponadto dzięki wysokiej zawartości witamin, soli mineralnych, aminokwasów i innych składników aktywnych zapewnisz sobie ich odpowiednią dawkę na co dzień, co pozwoli utrzymać dobre zdrowie i samopoczucie. Już jedna łyżeczka dziennie wystarczy, aby dostarczyć sobie ich odpowiednią ilość niezbędną do właściwego funkcjonowania. Dodatkowo takie unikalne połączenie trzech najwartościowszych produktów pszczelich przeciwdziała awitaminozie oraz zapewnia właściwą przemianę materii. Warto wspomnieć też o tym, że wyrób posiada również właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i oczyszczające, więc ten niewielki słoiczek sprawdzi się w wielu przypadkach i wspomoże Twój organizm zarówno profilaktycznie, jak i w przypadku walki z osłabieniem

Miód z trzema dodatkami tylko z pasieki Łysoń

Nasza propozycja to unikat na skalę krajową. Co więcej, jest to nie tylko wartościowy produkt, ale również bardzo smaczny dodatek do potraw. Dzięki dużej zawartości miodu to właśnie charakterystyczna słodkość wysuwa się na pierwszy plan, więc miodowitę można stosować tak samo, jak tradycyjny, złocisty miód. Takie podejście daje gwarancję, że każdy znajdzie swoje własne zastosowanie i tym samym połączy przyjemne z pożytecznym, czyli zadba o zdrowie i zje coś wyjątkowo pysznego. My jesteśmy na TAK. Jeśli Ty również chcesz poznać cudowne właściwości naszej miodowity, to zachęcamy do zakupów.