Menu

0

0,00 zł

kategorie

+

  /  

Polski miód

  /  

Miód z pyłkiem kwiatowym

 /  Miód z pyłkiem kwiatowym 250g

Miód z pyłkiem kwiatowym 250g

Kod produktu: M097

EAN: 5906660812531

Wybierz gramaturę/rodzaj

20,59 zł

20.59

Liczba sztuk

a

Dostawa od 11.50

Koszty dostawy

Miód z pyłkiem kwiatowym

Miód z pyłkiem kwiatowym

250g

20,59 zł

20.59
+ koszty wysyłki
a
Nasza profesjonalna Pasieka rozpoczęła swoja działalność prawie trzydzieści lat temu. Od samego początku postawiliśmy na produkty naturalne i prozdrowotne. Utrzymujemy stały wzrost jakości naszych wyrobów stosując najnowsze rozwiązania techniczne. Innowacyjność produkcyjna i sprzętowa to podstawa naszej miodowej działalności. Systematycznie rozwijamy naszą ofertę produktów – umożliwia nam to zapewnienie szerokiego spektrum dostępnych wyrobów, które korespondują ze zmieniającymi się trendami rynkowymi. Jeśli poszukujesz niesamowitej kumulacji składników prozdrowotnych i minerałów potrzebnych dla optymalnego funkcjonowania ludzkiego organizmu postaw na pyłek pszczeli połączony ze złocistym polskim miodem. Miód naszej pasieki jest doskonały i sprawdzony. Spożywanie w sposób systematyczny powyższego, innowacyjnego produktu zapewni Ci codzienną skuteczna ochronę przed bakteriami, drobnoustrojami i infekcjami. Pyłek i miód to dwa pszczele wytwory posiadające właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze.

Kwietny pyłek zawiera w swym składzie wiele prozdrowotnych i leczniczych roślin takich jak: dzika róża, mniszek lekarski oraz dziurawiec. Poza wymienionymi roślinami pyłek zawiera prawie trzydziestu różnych aminokwasów oraz sporą ilość witamin. Mamy tutaj także enzymy i hormony. Zastanów się nad wzmocnieniem swojego organizmu – dzięki produktom pszczelim dbaj również o zdrowie Twojej rodziny. Profilaktyka w działaniu prozdrowotnym jest bardzo ważna – stosuj ją wraz z wyrobami Pasieki LYSON. Pyłek połączony z miodem w jedne smaczny produkt to 5 % zawartości pyłku kwiatowego. Dzięki tak innowacyjnemu połączeniu spotęgowane zostaje działanie obu składników. Sam pyłek wpływa pozytywnie na realne obniżenie poziomu cholesterolu, zapobiegając miażdżycy. Dodać należy, że wspomaga krążenie krwi w okresie pozawałowym. Działa kojąco na układ nerwowy oraz wątrobę. W przypadku niedoborów żelaza minimalizuje objawy niedokrwistości. 

Charakterystyka produktu: pyłek kwiatowy z miodem posiada jednolitą konsystencję – produkt jest kremowany

Główne zalety produktu:
  • wysoka zawartość czystego pyłku kwietnego w produkcie
  • nasz produkt to wyrób w pełni polski
  • doskonały w stanach rekonwalescencji i niedoborów witaminowych
  • produkty Pasieki LYSON wytwarzane są na bazie tradycyjnych i rodzimych receptur
  • wspieraj działanie polskiej gospodarki jednocześnie spożywając naturalne i prozdrowotne produkty 

Opakowanie i przechowywanie: miód z pyłkiem kwietnym umieszczany jest w szklanych słoikach typu twist off, należy przechowywać produkty miodowe w ciemnym i suchym miejscu, masa netto 0,25 kg

Sposób przyrządzenia: produkt świetnie sprawdza się w przypadku pożywnych śniadań, z powodzeniem zastąpić może współczesne produkty syntetyczne, spożywany ze świeżym pieczywem i mlekiem może nadać całkiem nowej jakości Twoim rodzinnym śniadaniom, zastosowany miód i pyłek są w pełni naturalnymi produktami

Składniki

Nikt do tej pory nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy. Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu, będzie ona widoczna dla innych klientów.

Twoje imię

Twoja ocena:

Treść opinii:

Opinia została dodana poprawnie. Wkrótce pojawi się na stronie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii. Spróbuj ponownie lub skontakuj się z nami.

Dlaczego my?

99,9% pozytywnych opinii

25 lat na rynku

jesteśmy 25 lat na rynku

najwyższa jakość produktów