Menu

0

0,00 zł

kategorie

+

  /  

Polski miód

  /  

Miód akacjowy

 /  Miód akacjowy nektarowy 140g

Miód akacjowy nektarowy 140g

Kod produktu: M0271

EAN: 5906660810629

14,49 zł

14.49

Liczba sztuk

a

Dostawa od 11.50

Koszty dostawy

Miód akacjowy

Miód akacjowy

nektarowy 140g

14,49 zł

14.49
+ koszty wysyłki
a
Miód akacjowy jako jeden z wielu rodzajów miodu posiada właściwości oczyszczające. Wszędzie tam gdzie mają miejsce zmiany bakteryjne może znaleźć zastosowanie w ramach wsparcia dla cierpiącego naskórka. W tym przypadku podaliśmy go w atrakcyjnej szklanej amforce. Jest to trafne rozwiązanie w przypadku drobnych upominków dla Twoich najbliższych. Zapytacie dlaczego miód akacjowy wykazuje tak wysoce okazałe walory prozdrowotne? W naszej rodzinnej Pasiece pozyskujemy go w momencie kiedy kwitnie robinia akacjowa. Jest to jeden z najbardziej jasnych rodzajów miodów. Jego krystalizacja przebiega najwolniej. Jego prozdrowotnym kluczem jest fakt, że posiada w swym składzie bogactwo cukrów prostych, które dla organizmu są łatwiejsze do przyswojenia.

Skutkuje to tym, że może być on stosowany jako specyfik regeneracyjny podczas wzmożonego zapotrzebowania na energię i składniki mineralne. Działa również bardzo pozytywnie na funkcjonowanie mózgu i procesu myślowego. Słodzenie nim potraw i napojów może realnie zrewolucjonizować Twoją kuchnię minimalizując użycie w niej syntetycznego cukru. Miód to naturalny i zdrowy materiał słodzący. Akacjowy posiada jasną barwę, natomiast po krystalizacji uzyskuje kolor białawo-kremowy. Stosuj tylko naturalne wyroby – zaufaj Pasiece LYSON.

Charakterystyka produktu: pełnowartościowy złocisty miód nektarowy, zebrany w rodzinnej i tradycyjnej pasiece z nowoczesnym zapleczem, miód akacjowy charakteryzuje się dłuższym okresem krystalizacji, po jej nastąpieniu nabiera kremowo białej barwy 

Główne zalety produktu:
  • Pasieka LYSON to rodzimy, polski producent miodu
  • słoiczek amforka w jakim miód został rozlany może być traktowany jako mini upominek dla Twoich najbliższych
  • do naszych miodów nie dodajemy sztucznych ulepszaczy
  • naturalnym zjawiskiem jest krystalizacja miodu – jest ona dowodem, że miód jest prawdziwy

Opakowanie i przechowywanie: przechowuj nasz miód w ciemnym i suchym miejscu, opakowanie amforka, masa netto 0,14 g

Sposób przyrządzenia: dodaj miody do mleka, kawy, herbaty, deserów, ciast, batonów Miodowe Kłosy, zobaczysz jak doskonale uwydatniają one smak każdej potrawy

Składniki

Nikt do tej pory nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy. Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu, będzie ona widoczna dla innych klientów.

Twoje imię

Twoja ocena:

Treść opinii:

Opinia została dodana poprawnie. Wkrótce pojawi się na stronie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii. Spróbuj ponownie lub skontakuj się z nami.

Dlaczego my?

99,9% pozytywnych opinii

25 lat na rynku

jesteśmy 25 lat na rynku

najwyższa jakość produktów