Menu

0

0,00 zł

kategorie

+

  /  

Prezenty na każdą okazję

  /  

Prezenty na urodziny

 /  Zestaw prezentowy torebka 24x10x23 cm

Zestaw prezentowy torebka 24x10x23 cm

Kod produktu: Z2016

EAN: 5903175403322

99,00 zł

99.00

Liczba sztuk

a

Dostawa od 11.50

Koszty dostawy

Zestaw prezentowy

Zestaw prezentowy

torebka 24x10x23 cm

99,00 zł

99.00
+ koszty wysyłki
a

Pasieka LYSON działa już od ponad dwudziestu pięciu lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w pracy z produktami pszczelimi oraz wiemy jak doskonale dobierać je w niesamowite prozdrowotne kompozycje. Wzrost jakości naszych produktów utrzymujemy bazując na najnowocześniejszej technologii pasiecznej i sprzęcie stosowanym w naszej rodzimej Pasiece. Produkcyjna i pasieczna innowacyjność to podstawa naszej codziennej pracy. Równolegle do proponowanych produktów przygotowaliśmy dla Państwa przepyszne kompozycje zestawowe odpowiednie niemal na każdy rodzaj uroczystości lub firmowego eventu. Sprawdzą się w niemal każdej sytuacji zaskakując osoby dla, których będą przeznaczone.


Najsilniejszym punktem zestawów, są ich właściwości prozdrowotne, a także wyśmienity i przepyszny smak. Produkty żywnościowe bazujące na naturalnych składnikach staję się obecnie coraz bardziej popularne. Zestawy Pasieki LYSON będąc wysoce innowacyjnymi rozwiązaniami, mogą okazać się wysoce prestiżowym prezentem w każdej sytuacji eventowej. W skład opisywanego zestawu wchodzi m. in. czekolada miodowa z miodem gryczanym. Miód gryczany odpowiada za wzmocnienie i oczyszczanie naczyń krwionośnych. Zawiera również pokaźne ilości rutyny, która odpowiada za zmniejszanie w organizmie ludzkim zmian miażdżycowych. Dodatkowym składnikiem zestawu jest również miodowita – czyli połączenie miodu z pyłkiem, mleczkiem pszczelim i propolisem. Znajduje się tutaj mix prozdrowotnych składników mineralnych i witamin będących wytworami pszczelego ula.  Miodowita będzie doskonała dla wszystkich narażonych na wytężony wysiłek fizyczny i umysłowy. W zestawie znajdziecie również miód z pyłkiem kwiatowym. Są to produkty ula, które posiadają właściwości bakteriobójcze i antyseptyczne. Sam pyłek zawiera w składzie wiele roślin leczniczych.


Znajdziemy tutaj mniszek lekarski, dziką różę oraz dziurawiec. Połączenie pyłku i miodu potęguje efekt prozdrowotny obu składników. W zestawie nie mogło zabraknąć również miodu w połączeniu z propolisem. Propolis używany jest przez pszczoły w ulu do dezynfekcji oraz walki z bakteriami. Dzięki tym właściwościom sprawdza się tym samym w przypadku wzmocnienia zdrowia i odporności organizmu ludzkiego. W jego skład wchodzi prawie 300 różnych składników, od witamin po minerały i składniki odżywcze. Znajdziemy tutaj również estry, enzymy oraz kwasy organiczne. Propolis z miodem jest produktem kremowanym. Zestaw uzupełniony został stylową torebką papierową.


W skład zestawu wchodzi:

  • Torebka  
  • Czekolada ciemna z miodem gryczanym 100 g. 
  • Miodovita 250 g. 
  • Miód z pyłkiem pszczelim 250 g. 
  • Miód z propolisem 250 g. 

Składniki

Nikt do tej pory nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy. Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu, będzie ona widoczna dla innych klientów.

Twoje imię

Twoja ocena:

Treść opinii:

Opinia została dodana poprawnie. Wkrótce pojawi się na stronie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii. Spróbuj ponownie lub skontakuj się z nami.

Dlaczego my?

99,9% pozytywnych opinii

25 lat na rynku

jesteśmy 25 lat na rynku

najwyższa jakość produktów