/
Słodycze z miodem/
Pierniczki razowe z miodem/ Pierniczki miodowe razowe z żurawiną 100g natural
Tradycyjny polski miód – dar natury, który od wieków stosowany jest jako lek na wiele schorzeń. Wspomaga odporność organizmu ludzkiego oraz symuluje układ krwionośny. Jednocześnie zasila organizm w mikro i makro elementy. Źródło potrzebnych człowiekowi związków i składników odżywczych. Tak, używamy go w naszych wyrobach od lat wytwarzając produkty wysoko oceniane wśród grona naszych odbiorców. Zdobywamy liczne laury i wyróżnienia. To polski miód z naszej rodzinnej Pasieki LYSON pozwolił nam Wasze zaufanie. Miodowe pierniczki bazują właśnie na tym prozdrowotnym składniku – kompozycję pierników uzupełniamy wieloma przyprawami oraz smakowitymi dodatkami. W składzie pojawia się również kakao, masło i polskie odmiany zbóż. Zaufajcie naszemu doświadczeniu - wypracowaliśmy je w toku ponad 25 lat systematycznej pracy.
Charakterystyka produktu: drobne zgrabne pierniczki o barwie ciemno brązowej, ich chrupkość wyznaczana jest przez obfitą ilość miodu użytą w procesie produkcji
Główne zalety produktu:
Opakowanie i przechowywanie: data ważności to 6 miesięcy od daty produkcji pierników, zapakowane w kartonowe pudełeczko, przewiązane retro dratwą, masa netto 100 g
Sposób podawania: rozkruszone pierniczki świetnie sprawdza się jako posypka (szybkich) ciast i tortów przygotowywanych bez użycia piekarnika.
Składniki
wartość odżywcza
Wartości odżywcze dla 100g produktu
99,9% pozytywnych opinii
jesteśmy 25 lat na rynku
najwyższa jakość produktów