Mleczko pszczele  10 g mrożone Zobacz większe

Mleczko pszczele 10 g mrożone

M096

Nowe

Mleczko pszczele 10 g mrożone w eleganckim opakowaniu.

Więcej szczegółów

30,00 zł

30,00 zł za szt.

Płać bezpiecznie za zakupy
Płać bezpiecznie za zakupy

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Mleczko pszczele wykazuje właściwości odżywcze, biotyczne oraz bakteriostatyczne. Jest skarbnicą witamin. W mleczku stwierdzono ponad dwadzieścia makro- i mikroelementów wspomagających siły witalne organizmu, zawiera 24 aminokwasy, enzymy, inhibiny, hormony (szczególnie wzrostowy). Wykazuje działanie wzmacniające, usuwa zmęczenie, podwyższa efektywność pracy. Polepsza samopoczucie i koncentrację uwagi.

Mleczko pszczele reguluje procesy przemiany materii. Znalazło również zastosowanie w leczeniu scho-rzeń sercowo-naczyniowych oraz stanów zapal-nych woreczka żółciowego, trzustki, wątroby oraz jelita grubego. Skutecznie obniża poziom glukozy we krwi. U chorych w podeszłym wieku, mleczko pszczele poprawia apetyt, polepsza pamięć i wzrok. Obniża poziom cholesterolu w surowicy oraz wyraźnie obniża ciśnienie krwi. Mleczko pszczele stosowane jest także w leczeniu niewydolności nerek i nadnerczy.

Meczko pszczele znalazło zastosowanie w leczeniu schorzeń dermatologicznych, reumatycznych i okulistycznych. Stosuje się je w leczeniu trudno gojących ran, odleżyn, oparzeń, wrzodów. Znacznie poprawia stan w reumatoidalnym zapaleniu oraz zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa. Skutecznie przeciwdziała artretyzmowi oraz chorobom polegającym na odkładaniu się kwasu moczowego i jego soli w stawach.

Mleczko pszczele ma bardzo szerokie zastosowanie w kosmetyce. Możemy je znaleźć w składzie kremów, balsamów i płynów. Można je stosować do każdego rodzaju skóry. Kosmetyki zawierające ten produkt pobudzają metabolizm komórkowy i normalizują działanie gruczołów łojowych. Mleczko wywiera na skórę korzystne działanie tonizujące, a także poprawia jej nawilżenie i elastyczność. Jego zawartość w preparatach kosmetycznych waha się od 0,5 do 10 proc. Mleczka pszczelego z powodzeniem można używać również w leczeniu łysienia plackowatego.

Dawkowanie mleczka pszczelego mrożonego: osoby dorosłe – 1 szpatułka (ok. 200 mg) na dobę przez 3-4 tygodnie (na czczo rano). Zaleca się przeprowadznie dwóch kuracji w ciągu roku.

Przechowywanie: 

  • w temp -15 do -20 stopni celsjusza przez okres 2 lat,
  • w lodówce (0 do 5 stopni celsjusza) - 14 dni,
  • w temp. pokojowej - do 72h

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Mleczko pszczele  10 g mrożone

Mleczko pszczele 10 g mrożone

Mleczko pszczele 10 g mrożone w eleganckim opakowaniu.

Napisz opinię